„I ty możesz zostać świętym Mikołajem”

Akcja charytatywna „I ty możesz zostać świętym Mikołajem” na rzecz podopiecznych „Domu dla Dzieci” w Nowym Dworze Gdańskim.

Akcja Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Sportowego  „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem” została zorganizowana po raz drugi. Przez cały grudzień zbieraliśmy słodycze, pozyskiwaliśmy łakocie od przyjaciół naszej szkoły. Tak powstało 14 wspaniałych,  indywidualnych  paczek. Akcję podsumowano podczas spotkania przedświątecznego w „Domu dla Dzieci” w środę 21.12.2016. Nie obyło się bez wzajemnych życzeń, uśmiechów, rozmów przy makowcu i herbacie, a sympatię wszystkich po raz kolejny zaskarbił sobie najmłodszy 7- letni Robert. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom, rodzicom oraz przyjaciołom naszej szkoły,  którzy choćby w najmniejszym stopniu zaangażowali się w akcję.
Opiekun SU Gimnazjum
Joanna Cybulska