RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Dnia 30. listopada 2016 r. w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim, odbył się kiermasz charytatywny dla czteroletniej Izy Popielarz, która choruje na neuroblastomę.
Podczas kiermaszu można było kupić gorące tosty, świeże gofry oraz ciasta wszelkiego rodzaju, ale największym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, która przyciągnęła nawet uczniów i nauczycieli sąsiadującej z nami Szkoły Podstawowej.
Nikt nie wyszedł z pustymi rękoma, a co zostało, to się nie zmarnowało. Po kiermaszu, młodzież z naszej szkoły zaangażowała również tych, którzy nie mogli nas odwiedzić w tym szczególnym dniu, czyli pracowników nowodworskich urzędów, instytucji oraz sklepów, proponując słodkie smakołyki.
Nasze przedsięwzięcie z pewnością nie odbyłoby się, gdyby nie pomoc sponsorów:
„Hanna Jabłońska Księgarnia Idea JZ’’
Atol Sklep Spożywczy
Komornik Sadowy przy Sądzie Rejonowym w Malborku Przemysław Biernacki
Gdański Dom Książki Sp. Z.o.o
Apteka „Medfarm”
Foto Opitz Zakład Fotograficzny
Nicgorski Marian, Grzegorz sklep z odzieżą używaną
P. Daniela Siwiak
Sklep Spożywczy Jadwiga Klinkosz Piaskowiec
Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Agnieszka Melcer
Salon Optyczny „Optylux”
Składamy ogromne podziękowanie za wsparcie naszej akcji.
Łącznie udało nam się zebrać: 2336,61 zł i 5 euro. Jest to niesamowita kwota, którą przeznaczyliśmy na leczenie Izuni. Przez ten czyn pokazaliśmy, że razem możemy więcej!
Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy i trzymamy za ciebie kciuki Iza! Pamiętaj, żeby nigdy się nie poddawać...

Sekretarz Samorządu Uczniowskiego
Wiktoria Krasowska